Topánky v obchode Ľubica

ĽubicaHodnotenie: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Väčšina slovenských predajní má nejaký módny anglický názov, ktorému nerozumejú pomaly ani jeho majitelia, hlavne že je to po anglicky. Našťastie sa nájdu aj výnimky, ktoré dokážu nájsť krásu aj v slovenskej kultúre a v slovenskom jazyku. Príkladom môže byť Ľubica, výrobca a predajca zdravotnej a pracovnej obuvi. Spoločnosť Ľubica pôsobí na Slovenskom trhu už niekoľko rokov a prevádzkuje veľkoobchod a niekoľko maloobchodných predajní, ktoré plnia túžby mnohých Slovákov po kvalitnej, pohodlnej a zdravotne vhodnej vychádzkovej obuvi. Ľubica má všetky svoje predajne v Bratislave. Jednu z nich nájdete na Krížnej ulici číslo 36. Táto predajňa je otvorená každý deň okrem nedele. V pracovné dni je predajňa Ľubica na Krížnej ulici otvorená od desiatej hodiny ráno do šiestej hodiny večer. V sobotu je možné predajňu navštíviť od deviatej hodiny ráno do jednej popoludní. Ďalšia predajňa spoločnosti Ľubica v Bratislave sa nachádza na Ružinovskej ulici číslo 3. Táto predajňa je otvorená šesť dní v týždni. Počas pracovných dní môžete túto predajňu navštíviť od deviatej hodiny ráno do piatej hodiny popoludní. V sobotu je otvorené od deviatej ráno do poludnia. Ďalšie dve predajne Ľubica sa nachádzajú v Auparku a na Štúrovej ulici číslo 8.

Oficiálna stránka predajne: lubica.eu
Oficiálny Facebook predajne
Telefón: 00421 2 4445 8685
E-mail: lubica@lubica.eu

Predávané značky:, , , , , , , ,

Nájdite si najbližšie predajne Ľubica

Vyhľadajte si predajne a pobočky Ľubica podľa mesta a nákupného centra. Na portáli obuv-online.com registrujeme predajňu Ľubica v jednom obchodnom centre v jednom meste.

 • Bratislava
  • Aupark
   • Otváracie hodiny obchodov:
    pondelok - piatok: 10:00 - 21:00
    sobota - nedeľa: 09:00 - 21:00
   • Adresa obchodného centra :
    Einsteinova ulica 18, 851 01 Bratislava

Topánky predávané v predajniach Ľubica

Prabos Stealth 1 GTX

Prabos Stealth 1 GTX sú vojenské nepremokavé a zároveň priedušné kvalitné topánky značky Prabos s Gore-TeXové membránou Rock light. Sú vhodné pre bežné nosenie aj pre špeciálne vojenské či security ...

Skúsenosti a názory:
2 názory na “Ľubica

 1. Stefanciva

  Predajňa na krížnej ulici, veľmi neochotne predavačky, len stojí že by poradili to nie, radesj tam neist

Napísať komentár k predajni

Ak máte skúsenosti s touto predajňou, kvalitou služieb, prípadne s reklamáciou, budeme radi, ak sa podelíte s ostatnými návštevníkmi.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.