Dámske papuče

Hodnotenie: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...
Vyberte si iné značkové papuče:Adidas, Dr Scholl, Fare, Sante

Dámske papuče sú určené na pohodlné nosenie najmä doma, ale tiež sa môžu používať napríklad aj v práci a osobitný účel majú zdravotné papuče a zdravotná obuv. Kúpiť sa dajú v klasických obchodoch s obuvou, ale aj v eshopoch s obuvou a tiež v predajniach zdravotníckych pomôcok.

Na doma aj zdravotné

Najčastejšie predávané papuče sú určené na doma na bežné nosenie počas celého dňa. Môžu byť látkové čo sú asi tie najviac klasické, ale aj zo syntetických materiálov, prípadne kožené, ktoré sú už kvalitnejšie, elegantnejšie a štýlovejšie. Rovnako sa vyrábajú a predávajú aj zdravotné papuče.

Ktoré značky kupovať?

Na výber je mnoho značiek papúč, napríklad Adidas, Befado či Hello Kitty, podľa toho, či ide o papuče pre deti, dievčatá alebo dospelé ženy. Scholl je zas známy ako výrobca zdravotnej obuvi a zdravotných papúč, ktoré majú najlepší pomer medzi úžitkovou hodnotou, cenou a kvalitným spracovaním.

Sú z ovčej vlny teplé?

Veľmi populárne sú aj papuče z ovčej vlny, ktoré už na prvý dojem budia dojem, že sú dostatočne teplé. Pravdou je, že dobre izolujú, ale na druhú stranu sú aj náročnejšie na údržbu, nehovoriac o cene. Rovnako dobre ale môžu poslúžiť napríklad aj papuče balerínky alebo iné modely a druhy.

Scholl CHIC

Scholl CHIC sú otvorené zdravotné papuče bez opasku s mäkkou pamäťovú stielkou, ktorá tlmí nárazy pri chôdzi, so širokým podpätkom pre väčšiu stabilitu a v dvoch módnych farbách. Pre ženy, ktoré ...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.