Outdoor gumáky

Hodnotenie: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Medzi obuv na von do akéhokoľvek počasia alebo aj na bežné nosenie patria outdoor gumáky. Ide o gumáky, ktoré sa hodia napríklad pri práce v záhrade, na nosenie do prírody, lesa alebo aj na športové účely, ak sú na to prispôsobené svojou konštrukciou, spracovaním, materiálom a štýlom.

Pre mužov aj pre ženy

Tieto gumáky možno nájsť v športových predajniach, ktoré sa zameriavajú na outdoor módu, prípadne v niektorých obchodoch napríklad ohľadom rybárčenia alebo vodných športov. V ponuke sú pánske aj dámske outdoor gumáky rôznych značiek, tie športové sú väčšinou kožené.

Veľký výber

Sortiment obsahuje rôzne športové značky gumákov, ako napríklad Crocs, Hunter, Dunlop alebo značky vyhradené pre určité druhy športov, kde sa gumáky používajú, ale je možné nájsť aj veľký výber neznačkovej obuvi, ktorá ja lacnejšia. Veľmi populárne je nakupovanie online cez internet, kde sú zaujímavé akcie.

Ako vyberať

Lacné gumáky nemusia byť vždy kvalitné. Outdoor gumáky sa veľakrát využívajú aj ako pracovné, takže v prvom rade by ste mali pri výbere pozerať na ich vlastnosti, čiže vodeodolnosť, pohodlie pri nosení a materiál. Kto nakupuje cez eshopy, môže nájsť aj výhodný výpredaj.

Crocs Berryessa

Crocs Berryessa je dámska pohodlná obuv. Vrchný materiál je kvalitný semiš a z vnútra ortopedicky tvarovaný CrosliteTM. Podrážka je z gumy, odolná voči sklzu. Tento model je špeciálne upravený aj do ...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.