Baťa balerínky

Hodnotenie: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Trandičná obuvnícka značka Baťa má vo svojom repertoári zaujímavú ponuku rozmanitých baleríniek, z ktorých si vyberie aj náročnejšia zákazníčka. Výber sa dá rozdeliť podľa kolekcií. Balerínky nájdete v trendovej kolekcii, kde upúta súčasný moderný dizajn, zaujímavé leské doplnky, ako ostne, konzervatívnejšia, štýlová kolekcia baleríniek, ktorá je menej výstrednejšia a klasická kolekcia, v ktorej si vyberú všetky dámy a slečny, ktoré si nevybrali v predchádzajúcich dvoch kolekciách. Čerešničkou na torte sú baleríny Baťa z tzv. špeciálnej rady Violet & Petrol, ktoré zaujmú kvôli výrazným črtám, ako sú lesklá lakovaná špička a vynikajúce vyhotovenie.

Baťa pri výrobe svojich baleríniek využíva všetky materiály od koženky, cez kožu, ale aj textil a teda klasické plátenky. Farby korelujú s kolekciou.

Baťa North Star 641-9507

Baťa North Star 641-9507 sú dámske módne balerínky, vyrobené z pevného textilu. Sú zdvihnuté na klinovom podpätku. Dizajn topánok dopĺňajú na vrchnej strane kovové cvočky. Jednoduchá obuv na bežné ...

Baťa 524-6335

Baťa 524-6335 sú jednoduché vychádzkové kožené baleríny. Vrch baleríniek tvorí hladná koža - useň, špička je lakovaná, na vrchnej strane sa nachádza jednoducha ozdobná mašlička. Syntetická ...

Skúsenosti a názory:

  1. Mária Doláková

    Dobrý deň prajem, láskavo Vás prosím,pozrite sa mi na môj dotaz.Ešte 25.2. som vrátila čierné balerínky,ktoré som si obj. v Baťa Slovensko a.s na Cesta na Senec 82104 Bratislava-25,99 eur.Do dnes mi peniaze nevrátili na účet,ktorý som uviedla vo folmulári spolu s topánkami.
    Prosím Vás pourgujte to.ĎAKUJEM vopred Doláková Mária
    Budovateľská 1436
    069 01 SNINA

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.