Unisex tenisky / botasky

Hodnotenie: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Unisex tenisky a botasky môžete nájsť v klasických kamenných aj internetových obchodoch a ide buď o športové, voľnočasové alebo štýlové modely tenisiek, ktoré sú určené pre obe pohlavia. Väčšinou tieto modely tenisiek a botasiek nosia najmä mladí ľudia a mládež vo voľnom čase.

Plátenné aj syntetické

Populárne sú najmä plátenné klasické tenisky značiek Converse alebo Vans Old Skool, ktoré sú zamerané svojím retro dizajnom na cieľovú skupinu mladých ľudí, ktorí majú radi originálny štýl. Tiež je ale celkom populárny aj model syntetických tenisiek, ktoré vyrábajú najmä značky zamerané na športovú obuv.

Športové, basketbalové, štýlové?

Najčastejšie sa predávajú športové tenisky, basketbalové tenisky a rôzne voľnočasové a štýlové botasky určené na bežné nosenie, prípadne na skateboard a rôzne aktivity vonku. Pre turistov alebo bežcov je možné kúpiť aj tenisky na beh, turistiku a outdoor a veľa modelov je unisex a na flexibilné použitie.

Na jar, leto aj na jeseň

Adidas, Nike, Puma, Reebok a ďalšie športové značky vyrábajú tenisky a botasky na každé ročné obdobie, čiže aj na chladnejšiu jeseň, ale aj teplejšiu jar a samozrejme aj na leto. Čo sa týka štýlových tenisiek a botasiek, tie sú určené univerzálne, hoci tie plátenné sa viac hodia do teplejšieho počasia.

Converse Chuck Taylor All Star OX/M9696C

Converse Chuck Taylor All Star tenisky sú typické basketbalové tenisky, ktoré sú používané ako vychádzková obuv. Tenisky sú obľúbené najmä medzi teenagermi a mladými ľuďmi, či už mužmi alebo ...

Converse All Star unisex high top

Kto by nepoznal klasické vysoké skejtové tenisky Converse All Star. Sú z čierneho pevného plátenného materiálu, s kovovými krúžkami v otvoroch na biele šnúrky, bielu, gumenú podrážku a efektnú ...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.