Dámske kopačky

Hodnotenie: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...
Vyberte si iné značkové kopačky:Adidas

Hoci je šport doménou najmä chlapov, aj my ženy môžeme v tejto oblasti vynikať. Čoraz viac sa do popredia dostáva napríklad aj ženský futbal a práve preto viacero výrobcov tradičných športových značiek siahlo po výrobe zameranej na tento šport a ponúka zaujímavé dámske kopačky na futbal.

Adidas, Nike a tí ďalší

Medzi najznámejších výrobcov patria určite Adidas a Nike, ale samozrejme aj mnohé iné športové značky ponúkajú okrem klasických pánskych kopačiek aj tie dámske a kopačky pre ženy. V ponuke sú taktiež profesionálne modely určené na trvalú a súťažovú záťaž pre profesionálky.

Lacné alebo si priplatiť?

Áno, kopačky sa dajú kúpiť aj lacno, ale ako pri inej obuvi aj tu platí, že cena zodpovedá kvalite, pričom v tomto prípade ide skôr o výdrž a fyzické obnosenie obuvi. Ak teda chcete viacej športovať a budete využívať kopačky častejšie, nešetrite, pretože tie značkové vydržia obvykle oveľa viac.

Kde nakupovať

V klasickej obuvi ale dámske kopačky obvykle nenájdete, to majú problém aj muži vo svojom oddelení. Tu platí, že najlepšie je sa orientovať na špecializované športové obchody, pričom zároveň nie v každom môžete tovar nájsť. Viaceré značkové eshopy alebo predajne Nike či Adidas pre športovcov však tento výber ponúkajú.

Adidas Predator LZ TRX FG lisovky

Veľmi kvalitné dámske kopačky lisovky Adidas Predator LZ TRX FG W patria do najvyššej triedy Predator LZ. Tento model ponúka 5 zón pre dokonalú kontrolu lopty na pevnom povrchu, pre ktorý boli kopačky ...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.