Ortopedické papuče

Hodnotenie: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Ortopedické papuče sa nosia v prípade, ak má človek problémy s chodidlami alebo nohami, napríklad ak má ploché nohy, prípadne iné anatomické problémy a vďaka ortopedickým papučiam má stabilnejšiu chôdzu, pohodlnejšie nosenie a celkovo kvalitnejší život vďaka tejto obuvi.

Pre každého

Kúpiť sa dajú tak ortopedické papuče pre dospelých, ako aj pre deti. V ponuke sú pánske aj dámske modely papúč, ale tiež aj unisex papuče, ktoré môže nosiť prakticky ktokoľvek. Detské ortopedické papuče sú buď pre najmenšie deti, alebo pre starších chlapcov a dievčatá na doma aj do školy.

Známe aj neznáme značky

V rámci ortopedických značiek určite pozná každý napríklad Scholl, Sante, Birkenstock alebo Protetika, ale v ponuke je možno nájsť aj menej známe značky, ktoré tiež ponúkajú veľmi dobrý výber rôznych modelov ortopedickej obuvi na doma, voľný čas aj do iných interiérov či už v škole, práci alebo škôlke.

Ako vyberať

Kým ortopedické papučky pre deti sú určené najmä na doma, do škôlky, školy alebo klubu voľného času, papuče pre dospelých tohto typu sú nielen na doma, ale pokiaľ sa dá, tak aj do práce. Treba vybrať model, ktorý bude pohodlný, ale zároveň aj stabilný a ak má byť aj na von, mal by byť uzavretý.

Sante D/202/C30/BP

Sante D/202/C30/BP sú detské zdravotné ortopedické sandále. Majú zapínanie na 2 pracky. Sú vyrobené z kože. Majú ergonomicky tvarované vnútro. Sú vhodné ako papuče na doma, ale aj ako ...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.