Topánky Uvex

Hodnotenie: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Uvex je nemecká firma, ktorá sa špecializuje na výrobu ochranných pracovných pomôcok. Dôležitou súčasťou portfólia tejto firmy sú aj topánky. Bezpečnostné topánky sú súčasťou mnohých pracovných pozícií. Pri bezpečnostných topánkach ide predovšetkým o kvalitu, to znamená, že tu má nemecká firma určitú výhodu oproti lacným ázijským konkurentom.

Uvex sídli v nemeckom meste Fürth. Firma je však prítomná po celom svete. Vývoj a špičkové technológie sa napríklad nachádzajú v Taliansku. Firma vďačí za svoj celosvetový úspech najmä dôrazu na špičkové technológie. Uvex má svoj vlastný výskum, ktorý mu umožňuje byť vždy krok pred konkurenciou.

Firmy vyrábajúce obuv sú v súčasnosti veľmi tlačené k tomu, aby presunuli svoju výrobu do lacných krajín, zvyčajne do východnej Ázie. Toto síce zníži náklady, väčšinou to však má za následok aj zníženie kvality. Firme Uvex sa darí udržiavať výrobu v Európe najmä vďaka využívaniu špičkových technológií.

Oficiálna stránka značky: uvex.de
Oficiálny Facebook značky

Nájdite predajňu vo svojom okolí

Prehľad predajní topánok značky Uvex vo Vašom okolí.

Napísať komentár k značke

Ak máte skúsenosti s touto značkou topánok, kvalitou vyhotovenia, prípadne s reklamáciou, budeme radi, ak sa podelíte s ostatnými návštevníkmi.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.