Topánky Elstrote

ElstroteHodnotenie: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Elstrote s.  r. o. je slovenská firma venujúca sa výrobe a predaju ochrannej pracovnej obuvi. Okrem toho predáva aj ďalšie ochranné pracovné pomôcky. Firma sídli v obci Dolná Maríková v okrese Považská Bystrica. V tejto obci aj prebieha výroba v chránenej dielni.

Ako všetky firmy zaoberajúce sa výrobou ochranných pomôcok, aj táto firma si plne uvedomuje, že kvalita je rozhodujúca. Kvalita sa  v tomto odvetví rovná spoľahlivosti. Nepríjemnou konkurenciou slovenským výrobcom pracovnej obuvi sú čínski producenti. Čínske výrobky sú zvyčajne lacnejšie ako tie slovenské. Problém je však v kvalite. Čínske pracovné topánky sú dokázateľne menej kvalitné ako pracovné topánky vyrobené na Slovensku. Nižšia kvalita sa prejavuje v nižšej bezpečnosti a kratšej životnosti. Elstrote má ohľadne rozdielu kvality čínskej a slovenskej obuvi vypracovanú dokonca aj štúdiu.

Oficiálna stránka značky: elstrote.sk
Oficiálny Facebook značky

Nájdite predajňu vo svojom okolí

Prehľad predajní topánok značky Elstrote vo Vašom okolí.

Skúsenosti a názory:

  1. Pepo

    doteraz som bol spokojný,no v prípade topánok Secura Cross Police 91220 O2 som sklamaný,pretože povrch zvršku po cca siedmich mesiacoch neintenzívneho nosenia v neagresívnom prostredí začal praskat.

Napísať komentár k značke

Ak máte skúsenosti s touto značkou topánok, kvalitou vyhotovenia, prípadne s reklamáciou, budeme radi, ak sa podelíte s ostatnými návštevníkmi.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.