Dámske cvičky

Hodnotenie: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...
Vyberte si iné značkové cvičky:Jana

Cvičky sa hodia či už na cvičenie, na tanec, na balet alebo na inú aktivitu športového druhu a sú určené na využitie najmä vnútri vzhľadom na ich materiál a tvar. Väčšina cvičiek je vyrobená z kože, pričom má protišmykovú podrážku, ktorá pôsobí veľmi dobre pri náročnejšom cvičení alebo inom pohybe.

Na gymnastiku

Na gymnastiku sú dámske cvičky ideálne práve preto, že vďaka svojej ľahkosti a pevnej konštrukcií zároveň sa dokonale prispôsobia tvaru nohy a je možné ich teda využiť tak, aby človek ani nevedel, že má niečo obuté. Vďaka dokonalému kontaktu s dlážkou je precítenie pohybu výraznejšie.

Na tancovanie

Na tanečnú alebo aj na balet sa hodia cvičky z kože, ktorá po dlhšom používaní zmäkne a dokonale tak obopne nohu. Podrážka musí byť primárne z protišmykového materiálu a zároveň by mala byť dostatočne stabilná, aby mohla tlmiť dopady a rovnako aj umožniť náročnejšie kreácie a pohyby.

Známe aj menej známe značky

V ponuke majú predajne aj internetové obchody rôzne druhy, modely a značky, ako napríklad klasické jarmilky, ale aj baletky či piškoty. Pomerne známou značkou je Jana, ale napríklad ak navštívite špecializované športové predajne alebo obchody s tanečnou obuvou, nájdete ešte oveľa viac značiek a širší výber.

Jana BG

tanecne-cvicky-jana-bg

Jana BG sú tanečné gymnastické cvičky. Sú vyrobené z prírodnej upravenej usne (bravčovina), ktorá sa vytvaruje podľa tvaru chodidla, po niekoľkonásobnom použití zmäkne. Podrážka je protišmyková. Je ...

Jana KK

tanecne-cvicky-jana-kk

Jana KK sú dámske tanečné cvičky, ktorých vrch je vyrobený z upravenej usne (bravčovej kože), ktorá sa vytvaruje podľa tvaru chodidla, po niekoľkonásobnom použití zmäkne. Podošva je z chrómovej ...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.