Dámske cvičky

Hodnotenie: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...
Vyberte si iné značkové cvičky:Jana

Cvičky sa hodia či už na cvičenie, na tanec, na balet alebo na inú aktivitu športového druhu a sú určené na využitie najmä vnútri vzhľadom na ich materiál a tvar. Väčšina cvičiek je vyrobená z kože, pričom má protišmykovú podrážku, ktorá pôsobí veľmi dobre pri náročnejšom cvičení alebo inom pohybe.

Na gymnastiku

Na gymnastiku sú dámske cvičky ideálne práve preto, že vďaka svojej ľahkosti a pevnej konštrukcií zároveň sa dokonale prispôsobia tvaru nohy a je možné ich teda využiť tak, aby človek ani nevedel, že má niečo obuté. Vďaka dokonalému kontaktu s dlážkou je precítenie pohybu výraznejšie.

Na tancovanie

Na tanečnú alebo aj na balet sa hodia cvičky z kože, ktorá po dlhšom používaní zmäkne a dokonale tak obopne nohu. Podrážka musí byť primárne z protišmykového materiálu a zároveň by mala byť dostatočne stabilná, aby mohla tlmiť dopady a rovnako aj umožniť náročnejšie kreácie a pohyby.

Známe aj menej známe značky

V ponuke majú predajne aj internetové obchody rôzne druhy, modely a značky, ako napríklad klasické jarmilky, ale aj baletky či piškoty. Pomerne známou značkou je Jana, ale napríklad ak navštívite špecializované športové predajne alebo obchody s tanečnou obuvou, nájdete ešte oveľa viac značiek a širší výber.

Jana BG

Jana BG sú tanečné gymnastické cvičky. Sú vyrobené z prírodnej upravenej usne (bravčovina), ktorá sa vytvaruje podľa tvaru chodidla, po niekoľkonásobnom použití zmäkne. Podrážka je protišmyková. Je ...

Jana KK

Jana KK sú dámske tanečné cvičky, ktorých vrch je vyrobený z upravenej usne (bravčovej kože), ktorá sa vytvaruje podľa tvaru chodidla, po niekoľkonásobnom použití zmäkne. Podošva je z chrómovej ...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.