Celoročné balerínky

Hodnotenie: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...
Vyberte si iné značkové balerínky:Adidas, Baťa, Converse, Melissa, Miss Sixty, Tamaris, Golddigga, Miss Fiori, Sergio Todzi, Vices, Diva Star

Balerínky sa hodia na ples, do tanečnej, ale aj na bežné nosenie von do mesta alebo do práce a ide o veľmi pohodlnú obuv pre ženy. Celoročné balerínky sa dajú nosiť v prípade suchého počasia, keďže väčšinou nie sú príliš odolné voči vlhkosti, ale nehodia sa napríklad ani do extrémnej zimy.

Aké značky si vyberať

V ponuke obuví je veľa rôznych balerínok, niektoré známejších výrobcov, iné menej známych. Kto staví napríklad na Tamaris, Tommy Hilfiger, Danea alebo Desigual, určite nespraví zle. Dobré ceny možno nájsť aj online na internete, prípadne skúsiť výpredaj, akcie alebo predajne ako Deichmann.

Dámske aj detské

Obchody a predajne s obuvou ponúkajú aj balerínky pre dievčatá a menšie deti, nielen tie klasické pre dospelé ženy. Je viacero druhov balerínok, niektoré sú vychádzkové a sú určené aj na celodenné nosenie, iné sú na ples alebo na špeciálne príležitosti, čiže na tanec, na balet a podobne.

Balerínky a silonky

Toto ide určite dokopy, ale pozor aj na výber ostatného oblečenia pre tento typ obuvi. Keďže ide o ľahší typ topánok, treba tomu primerane vyberať aj oblečenie. Hoci sa dá mnoho modelov nosiť aj v chladnejšom počasí, ak už napríklad prší alebo napadne sneh, treba určite balerínky odložiť na doma.

Tamaris white 1-22122-20

Baleríny Tamaris white 1-22122-20 sú koženná vychádzková dámska obuv. Stielku baleríniek tvorí textil a syntetika, sú vyzdvihnuté na 2 cm opätku. Predná časť baleríniek je zdobená ...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.