Talianske topánky

obuv46Taliansko je krajinou umenia, krajinou, v ktorej vznikla renesancia, obdobie ľudskej histórie, ktoré dodnes výrazne tvaruje ľudskú kultúru. Moderné Taliansko nezabúda na Svoju históriu. Dôkazom toho je talianska dominancia vo svete módy. Áno, Taliansko je sídlom mnohých svetoznámych módnych domov, ktoré udávajú tón svetovej módy.

Svet obuvi nie je žiadnou výnimkou. Aj tu dominujú taliansky návrhári. Talianska obuv patrí k tej najkvalitnejšej obuvi na celom svete. V Taliansku sa vyrába takmer výlučne nadštandardná alebo luxusná obuv. Lacná obuv sa v Taliansku nevyrába už niekoľko desaťročí, všetka výroba takéhoto tovaru sa presunula do Číny, pretože tam je lacná pracovná sila, vďaka ktorej je možné predávať topánky za veľmi nízke ceny.

Medzi najznámejších talianskych výrobcov obuvi patria luxusné značky ako Armani či Prada. Najmä Prada vyrába topánky tej najluxusnejšej kategórie. Ak naozaj neviete čo s peniazmi, tak Prada sa určite rada postará o všetky eurá, ktoré máte nazvyš.

Ak máte záujem o topánky talianskej výroby, tak rozhodne nemusí míňať stovky eur za pravé milánske topánky od Prada. Na trhu existuje niekoľko talianskych značiek, ktoré vyrábajú topánky pre bežných ľudí, ale stále dokážu ponúknuť taliansky štýl s talianskou kvalitou obuvi.

Baťa BILBA hnedé

Baťa je expertom na obuv, čo dokazujú aj tieto lodičky Bilba. Sú v ťavej hnedej farbe, s koženým vrchom. Klasický jednoduchý dizajn je predsa najlepší. Topánky sú na 8cm vysokom podpätku, podrážka je ...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.