Dámske poltopánky

Hodnotenie: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...
Vyberte si iné značkové poltopánky:Adidas, Baťa, DC, New Balance, Rieker, Vans, Miss Fiori, Kangol, Canis

Elegantnou obuvou do práce ale aj na neformálne nosenie sú dámske poltopánky. Ženy si ich vyberajú dlhé hodiny, pretože v ponuke je obrovská ponuka od stoviek rôznych značiek a veľakrát nie je možné kúpiť len jeden univerzálny model, najmä ak ich chce žena na rôzne príležitosti.

Veľa modelov aj typov

V ponuke je na predaj veľké množstvo poltopánok pre dámy. Niektoré sú na platforme, iné sú svojou stavbou zamerané na dlhšie nosenie do mesta so zachovaním maximálneho komfortu a pohodlia. Viacero modelov je tiež na šnurovanie, no veľa poltopánok má zapínanie vyriešené aj iným spôsobom.

Jarné, jesenné, na celý rok?

Samozrejme, najviac sa predávajú dámske poltopánky najmä na jar a na jeseň, pričom ale netreba zabúdať, že veľa z nich sa hodí na nosenie napríklad celoročne v prípade dobrého počasia. To, či sú vhodné na zimu napríklad závisí od toho, z akej látky sú, aký vysoký je podpätok a podobne.

Značky vládnu móde

Tamaris, Rieker alebo Mustang patria medzi najznámejších výrobcov a tieto značky sa tešia medzi ženami pomerne veľkej obľube. Je to najmä kvôli veľkému výberu modelov aj kvalitnejšiemu spracovaniu. Samozrejme, obuvi aj online obchody majú v ponuke oveľa viac značiek.

Kangol Des Heel Boots Chestnut

Kangol Des Heel sú dámske topánky s vyšším podpätkom. Vhodné sú na jeseň a teplejšiu zimu a dokonca sú trendy aj pre nadchádzajúcu jar. Obuv má pevnú gumovú podrážku, čo zaručuje vhodnosť aj na ...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.