Topánky Speedo

Hodnotenie: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Ako popredná svetová značka v plaveckom oblečení, značka Speedo má vášeň pre vodu a všetko, čo s ňpu súvisí. Dedičstvo značky pochádza z jeho vedúceho postavenia v závodnom plávaní, kde Speedo vyhral viac Olympijskych zlatých medailí, než akékoľvek iné značky.
Nadväzujúc na na svoje pôvodné základy a s pomocou priekopníckej technológie vytvorenej pre špičkoých plavcov, Speedo prináša výkon, pohodlie a štýl pre všetkých, ktorí radi vstupujú do vody, či už za účelom pretekov, rekreačného plávania alebo dovolenky pri mori.

Kolekcie

  • Kolekcia Performance zahŕňa súťažné a tréningové plavecké súpravy, ktoré sú stále voľbou číslo jedna medzi najrýchlejšími plavcami sveta - vrátane Natalie Coughlin, Ryan Lochte, Nathan Adrian a ďalšími.
  • Speedo Fitness zahŕňa  pánske a dámske plavky, pánske šortky do vody  a detské štýlové plavky.

Značka Speedo rozšírila rad produktov aj na  obuv, batuhy, zariadenie pre  Aquatic Fitness, a ostatné príslušenstvo ktoré je  bezkonkurenčné vo výkone, kvalite a v pocite pri nosení.

Obuv

Značka Speedo vyrába plážové šľapky a žabky do vody aj na horúce letné dni. Takisto tu nájdete obuv do vody, ktorá ochráni vaše nohy pred ostrými kameňmi ina morskom dne a inú športovú obuv.

Chvíle vo vode sú vždy lepšie so značkou Speedo!

Oficiálna stránka značky: speedo.com

Nájdite predajňu vo svojom okolí

Prehľad predajní topánok značky Speedo vo Vašom okolí.

Napísať komentár k značke

Ak máte skúsenosti s touto značkou topánok, kvalitou vyhotovenia, prípadne s reklamáciou, budeme radi, ak sa podelíte s ostatnými návštevníkmi.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.