Obchody s topánkami – Bardejov

Bardejov

Bardejov je stredne veľké mesto, ktoré je centrom severného Šariša. Bardejov je známy najmä svojimi zachovalými pamiatkami a Bardejovskými kúpeľmi. V minulosti však Bardejov patril k centrom výroby obuvi. V Bardejove sa síce stále topánky vyrábajú, avšak už ani zďaleka nie v takom rozsahu ako to bolo v minulosti.

Jas Bardejov bol v minulosti významným zamestnávateľom v regióne. Firma však v roku 2004 ukončila výrobu a vstúpila do konkurzu.  Na popole Jasu však vzniklo niekoľko menších výrobcov obuvi. V Bardejove sa tak stále obuv vyrába, pretože v meste je veľká pracovná sila, ktorá s takouto výrobou má dlhoročné skúsenosti.

Obuv z Bardejovských firiem si môžete zakúpiť v predajniach s obuvou kdekoľvek na Slovensku. Takmer každý obchod s obuvou má  na sklade nejaké výrobky, ktoré pochádzajú z Bardejova.  Ďalšou možnosťou je nákup na internete. Nakupovanie na internete sa stáva čím ďalej, tým viac populárnejšie. Ľudia spočiatku váhali, báli sa oklamania či podvodu, avšak dobré skúsenosti s nakupovaním na internete sa rýchlo rozšírili a ľudia stratili zbytočné zábrany.  Na internete sa darí aj predaju obuvi a dokonca aj predaju obuvi z Bardejova. Všetko, čo potrebujete spraviť, je vyhľadať požadovaný tovar v Googli.

Na portáli obuv-online.com registrujeme v meste Bardejov jednu ulicu a jedno nákupné centrum, v ktorom nájdete 3 predajne topánok.

Obchodné centrá s predajom obuvi v meste Bardejov

Dlhý rad 23

Dlhý rad je ulica v Bardejove. Presná adresa je Dlhý rad 23, 085 01 Bardejov. Na tejto adrese sídli predajňa obuvi Robel…

OC Bardejov

Otváracie hodiny obchodov:
pondelok - nedeľa: 09:00 - 20:00

Adresa obchodného centra OC Bardejov:
Duklianska 3821, 085 01 Bardejov

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.