Topánky Rider

Hodnotenie: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Rider je Brazilská značka bot, které jsou ekologicky nezávadné a vyrobené s láskou k přírodě. Jsou vyráběny v zemi, která je jedním z nejvíce rozsáhlých a ekologicky citlivých ekosystémů planety. Udržování životního prostředí je nedílnou součástí brazilské kultury i společnosti, a proto není náhoda, že boty značky Riders jsou vyrobeny z 30% recyklovatelnýho materiálů, přičemž 99% z průmyslového odpadu vytvořeného v jejich výrobě se recykluje nebo znovu použije. Je to závazek k lidem, kterým značka slouží a planetě, kterou sdílíme.

Historie

Rider je vždy o krok napřed. Značka Rider vznikla v Brazílii v roce 1986, pod jedním z největších výrobců obuvi pro volný čas na světě, Grendela (tato společnost představila velmi populární "želé boty" do světa v polovině 70 -tých let).
Rider vytvořila kolekci After Sport v roce 1986, kterou využívali sportovci po zápasech jako relaxační obuv. Jde o nám dobře známé pantofle - žabky. Patentovaná technologie podporuje klenbu chodidla a zajišťuje prodyšnost, chlazení a zklidňuje nohy při každém kroku. Rider sandály jsou vyrobeny z materiálů, které jsou vhodné pro surfování, na pláž i do města.

Oficiálna stránka značky: ridersandals.com
Oficiálny Facebook značky
Oficiálny Twitter značky

Nájdite predajňu vo svojom okolí

Prehľad predajní topánok značky Rider vo Vašom okolí.

Napísať komentár k značke

Ak máte skúsenosti s touto značkou topánok, kvalitou vyhotovenia, prípadne s reklamáciou, budeme radi, ak sa podelíte s ostatnými návštevníkmi.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.