Topánky Reebok

ReebokHodnotenie: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

V športovej obuvi dominuje niekoľko významných výrobcov. Medzi najznámejšie svetové značky patrí Puma, Adidas a Nike. Prvé dve spoločnosti sú nemecké a boli založené dvomi bratmi. Nike je americká spoločnosť, ktorá vznikla v 60-tych rokoch 20-teho storočia.

Medzi menej významných výrobcov športovej obuvi radíme Reebok. Táto spoločnosť vznikla na konci 19-ho storočia neďaleko anglického Boltonu. Reebok je označeniu jedného druhu africkej antilopy. Spoločnosť Reebok je v súčasnosti vlastnená koncernom Adidas a tvorí tak významnú časť jeho portfólia.

Reebok vyrába športovú obuv pre rôzne druhy športov.  Firma je najznámejšia pravdepodobne svojimi bežeckými topánkami, ale Reebok dlhodobo vyrába topánky aj pre športy ako americký futbal, ruby či futbal. Portfóliu spoločnosti Reebok je skutočne široké.

Takmer všetka produkcia Reebok obuvi pochádza z Ázie, kde Reebok zamestnáva takmer 100 tisíc pracovníkov. Viac ako polovica Reebok topánok je vyrábaných v Číne. V minulosti mal Reebok problémy s pracovnými podmienkami svojich zamestnancov. Po výrazne kritike zo strany médií sa z Reeboku stala firma, ktorá je pionierom na poli zlepšovania podmienok zamestnancov v textilnom priemysle.

Kde kúpiť Reebok

Reebok obuv je možné kúpiť v ktoromkoľvek obchode so športovou obuvou alebo je možné nakupovať v jednom z mnohých internetových obchodov.

Oficiálna stránka značky: reebok-store.sk
Oficiálny Facebook značky

Nájdite predajňu vo svojom okolí

Prehľad predajní topánok značky Reebok vo Vašom okolí.

Topánky Reebok v našej ponuke

Reebok Night Sky Mid

Reebok Night Sky Mid sú pánske topánky v športovom prevedení zo zvýšenou konštrukciou a technológiou Thinsulate. Systém Water Repellant poskytuje vodeodolnosť. Obuv možno používať ako bežnú mestskú ...

Reebok Kobo V

Ľahké šľapky Reebok Kobo V sú štýlové pánske šľapky. ŠPeciálna rýchloschnúca vlastnosť je poskytovaná otvormi Hydro-pass, ktoré odvádzajú vlhkosť. Podošva je drážkovaná, čo jej dodáva ...

Reebok Dance Urlead V47149

Reebok Dance Urlead sú dámske tanečné topánky, model V47149 je v čierno ružovej farbe. Na vonkajšej strane majú ružový nápis Reebok, cez ktorý je slabá čierna sieťovina. Sú vzdušné a priedušné, ...

Napísať komentár k značke

Ak máte skúsenosti s touto značkou topánok, kvalitou vyhotovenia, prípadne s reklamáciou, budeme radi, ak sa podelíte s ostatnými návštevníkmi.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.