Topánky Pikolinos

Hodnotenie: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Pikolinos je španielska značka obuvi spojená s kvalitou, štýlom a tradíciou. Pikolinos vyrába obuv už takmer 30. rokov svojou kvalitou, talianskou štýlovosťou sa presadila aj na medzinárodnom trhu obuvi. Pikolinos sa zameriava na výrobu predovšetkým mestskej dámskej a pánskej obuvi, svoje kúsky vyrába exkluzívne z kože a v kolekcích nájdete poltopánky, letnú obuv či čižmy.

História

Značka Pikolinos bola založená v roku 1984 Juanom Peranom, jej súčasným prezidentom. Koncom 80.-tych rokov značka expendovala na medzinárodný trh a prvou zastávkou bolo francuzcko. V roku 1996 otvorili viacero officov a výrobní pre veľký záujem. V roku 2002 bol otvorený prvý Pikolinosos obchod, čo predstavovalo posun smerom k zákazníkovi
Od roku 2009sa zameriava sa na e-commerce a udržiava aktívnu prítomnosť v on-line svete.V rokoch 2011 a 2012 bol Pikolinos finalistom v WGSN Global Fashion Awards.

Oficiálna stránka značky: pikolinos.com
Oficiálny Facebook značky
Oficiálny Twitter značky

Nájdite predajňu vo svojom okolí

Prehľad predajní topánok značky Pikolinos vo Vašom okolí.

Napísať komentár k značke

Ak máte skúsenosti s touto značkou topánok, kvalitou vyhotovenia, prípadne s reklamáciou, budeme radi, ak sa podelíte s ostatnými návštevníkmi.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.