Topánky Mizuno

Hodnotenie: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Mizuno je značka športového oblečenia a športovej obuvi pochádzajúca z Japonska,vyznačujúca sa  vysokou kvalitou a dlhou tradíciou.

História

Odkedy Rihachi Mizuno otvoril svoj ​​prvý obchod so športovými potrebami v Osake v roku 1906, rodina Mizuno sa venuje vylepšovaniu výkonov športovca, a urýchľovaniu významu športu v spoločnosti. Pôvodne Rihachi vyrábal a predával športové oblečenie, ale čoskoro obrátil svoju pozornosť k rozvoju baseballového vybavenia. Navždy známy ako "otec stredoškolského Baseballu" v Japonsku, Rihachi inšpiroval svojho syna Kenjiro k rozvoju ďalších produktov, ako sú golfové palice, bežecké a futbalové topánky. V roku 1985 Mizuno vynašiel revolučnú technológiu Wave, a dnes sú jeho produkty sú k dispozícii vo viac ako 50 tich krajinách sveta.

Obuv

Značka Mizuno vyrába kvalitnú obuv pre pánov, dámy aj juniorov, vyznačujúcou sa vysokou kvalitou, odolnosťou a stabilitou. V spektre jej výroby sú tenisky a športová obuv určená na behanie, futbal, rugby, halové a zimné športy, golf či Judo.

Oficiálna stránka značky: mizuno.eu
Oficiálny Facebook značky

Nájdite predajňu vo svojom okolí

Prehľad predajní topánok značky Mizuno vo Vašom okolí.

Napísať komentár k značke

Ak máte skúsenosti s touto značkou topánok, kvalitou vyhotovenia, prípadne s reklamáciou, budeme radi, ak sa podelíte s ostatnými návštevníkmi.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.