Topánky Lomer

Hodnotenie: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Lomer - Legendárny Taliansky Comfort od roku 1975
Hľadáte kvalitné, odolné, stabilnú a funkčnú outdoor obuv do prírody aj do nepriaznivého terénu? Alebo hľadáte pohodlné pánske sandále alebo kvalitnú štýlovú obuv, ktorá Vás bude dlho sprevádzať? Potom sú topánky od značky Lomar určené práve pre Vás! Jedinečná kvalita každého jedného ručne vyrábaného páru zaručí pohodlie, stabilitu a ochranu Vašich nôh v horskom teréne a Vy si ich jednoducho zamilujete!

Lomer - Legendárny Taliansky Comfort od roku 1975

História

Príbeh obuvi Lomer začal v roku 1948 ,kedy Dionisio Merlo začal vyrábať topánky v talianskom meste Montebelluna. Firma si rýchlo vybudovala vynikajúcu povesť, a keď v roku 1975 Dionisio išiel do dôchodku, o firmu sa začali starať jeho synovia Giancarlo a Sergio.

Dodnes je Lomer je rodinná značka, založená v Montebelluna a spustiť Sergio Giancarlo a jeho syn Fabio. Aj po 35 rokoch náš záväzok zostáva rovnaký - vyrábať topánky a čižmy, ktoré ponúkajú pohodlie, štýlom, dokonalé spracovanie a výnimočnú hodnotu.

Oficiálna stránka značky: lomer.it

Nájdite predajňu vo svojom okolí

Prehľad predajní topánok značky Lomer vo Vašom okolí.

Napísať komentár k značke

Ak máte skúsenosti s touto značkou topánok, kvalitou vyhotovenia, prípadne s reklamáciou, budeme radi, ak sa podelíte s ostatnými návštevníkmi.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.