Topánky Loap

Hodnotenie: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Značka LOAP je vlajkovou loďou spoločnosti Piccollo spol. s. r.o., ktorá bola založená v roku 1993. Názov LOAP vznikol z jednoduchej rovnice: Logical + Application = LOAP

A čo že to znamená? Slovensky by sme povedali "rozumné využitie". Naše produkty totiž navrhujeme tak, aby boli funkčné a plne vyhovovali všetkým vašim outdoorovým aktivitám.
LOAP sa zameriava na pohodlné športové oblečenie a outdoorové vybavenie a obuv. Oblečenie aj obuv sú je vhodné do mesta aj prírody, pohodlné a kvalitné.
Značka LOAP nie je na trhu žiadnym nováčikom a starostlivo sleduje nielen módne trendy, ale aj nové technológie materiálov. Svoje produkty vyvíja tak, aby boli funkčné a zodpovedali účelu, pre ktorý boli navrhnuté. Ruka v ruke s funkčnosťou LOAP produktov ide aj atraktívny vzhľad a moderné farebné kombinácie.

Tovar LOAP nájdete v kamenných predajniach špecializovaných športových predajcov po celej SR a tiež vo vybraných športových e-shopoch.Obchody nájdete však aj v mnohých európskych krajinách - SR, Nemecko, Švajčiarsko, Veľká Británia, Poľsko, Litva, Lotyšsko, Ukrajina, Maďarsko, Bulharsko, Rumunsko, Srbsko, Grécko, Turecko či Venezuela.

História značky

1993 - Založenie značky LOAP, v tej dobe ešte LOOP.

2001 - V roku 2001 začali spoluprácu so sieťou športových predajní v ČR a SR - Sportisimo.
Naštartovali Export. Prvými štátmi bolo Maďarsko, Rusko, Litva, Lotyšsko. Nasledovali krajiny ako Izrael, Libanon, Bahrajn.

2002 - 12. augusta 2002 presťahovanie firmy z Karlína do inej časti Prahy - Zličín.

2003 - Z LOOP sa stali LOAP, spolupráca s ďalším reťazcom športových predajní - Hervis.

2009 - vyvážanie na Slovensko napriamo bez sprostredkovateľskéj firmy.

2010 - aktívna účasť na športových veľtrhov ISPO Mníchov a OUTDOOR Fridrichshafen.

Oficiálna stránka značky: loap.cz
Oficiálny Facebook značky

Nájdite predajňu vo svojom okolí

Prehľad predajní topánok značky Loap vo Vašom okolí.

Topánky Loap v našej ponuke

Loap ICE KID

Loap ICE KID bsú dievčenské zimné ľahké topánky. Okrem bežnej ochrany počas chladných mesiacov sú výkonné a veľmi ľahké topánky. Výhodou je, že sú dostatočne vysoké, aby nohy boli v teple a v ...

Napísať komentár k značke

Ak máte skúsenosti s touto značkou topánok, kvalitou vyhotovenia, prípadne s reklamáciou, budeme radi, ak sa podelíte s ostatnými návštevníkmi.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.