Topánky Josef Seibel

Josef SeibelHodnotenie: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Josef Seibel patrí k najstarším európskym značkám obuvi. Firma vznikla už v 19. storočí – presnejšie v roku 1886. Ako väčšina firiem v tomto čase, aj Josef Seibel začínal ako malá rodinná firma. Naskôr sa obuv vyrábala v bežnej dielni.  Až úspech značky umožnil majiteľovi otvoriť prvú továreň na výrobu obuvi. Stalo sa tak v roku 1907.

Popularita značky na začiatku 20. storočia prudko rástla. Firme sa dokonca podarilo vypracovať na jedného z najväčších výrobcov obuvi v Európe. Josef Seibel bol úspešný vďaka tradičnej nemeckej pracovitosti a kvalitnému spracovaniu obuvi.

Josef Seibel vždy využíval iba kvalitné materiály, ktoré sú zárukou komfortu a spokojnosti zákazníkov. Pred sto rokmi pri obuvi záležalo najmä na jej schopnosti vydržať niekoľko rokov. Toto sa značke podarilo dodať.

V súčasnosti značka stratila zo svojej niekdajšej slávy pomerne veľa. Stále si však, najmä v Európe, udržuje dobré meno.

Oficiálna stránka značky: josefseibel.co.uk

Nájdite predajňu vo svojom okolí

Prehľad predajní topánok značky Josef Seibel vo Vašom okolí.

Topánky Josef Seibel v našej ponuke

Josef Seibel sandále

Dámske ortopedické celokožené sandále Josef Seibel sú mierne zvýšenom opätku, doplnené štepovaním. Sandále sú veľmi variabilné, na všetkých troch prackách majú našité velkro suché zipsy, takže ...

Napísať komentár k značke

Ak máte skúsenosti s touto značkou topánok, kvalitou vyhotovenia, prípadne s reklamáciou, budeme radi, ak sa podelíte s ostatnými návštevníkmi.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.