Topánky Jana

JanaHodnotenie: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Bývalé Česko-Slovensko malo veľmi rozvinutú obuvnícku výrobu. V najlepších časoch Baťu Československo patrilo v rámci výroby obuvi k svetovej špičke. Tieto časy sú však už dávno preč. Na území Českej a Slovenskej republiky však stále funguje niekoľko zaujímavých výrobcov obuvi, ktorí ponúkajú kvalitnú obuv za výborné ceny.

Veľmi dobrý príkladom tohto je značka Jana. Za touto značkou stojí Jiří Novák, ktorého firma sídli v Křelove.  Značka na trhu reprezentuje kvalitnú koženú obuv, na ktorú sa môžu ľudia spoľahnúť. Predáva obuv pre dámy, pánov, chlapcov, dievčatá, ale aj deti. Zákazníkov sa snaží osloviť najmä cenou. Topánky značky sú skutočne cenovo prijateľné. Tým, že za nimi stojí česká firma, však nemusíte pochybovať o kvalite. Topánky značky síce nie sú až také lacné ako čínske, kvalitou sú však neporovnateľne vpredu.

Oficiálna stránka značky: jana-shoes.com

Nájdite predajňu vo svojom okolí

Prehľad predajní topánok značky Jana vo Vašom okolí.

Topánky Jana v našej ponuke

Jana BG

Jana BG sú tanečné gymnastické cvičky. Sú vyrobené z prírodnej upravenej usne (bravčovina), ktorá sa vytvaruje podľa tvaru chodidla, po niekoľkonásobnom použití zmäkne. Podrážka je protišmyková. Je ...

Jana KK

Jana KK sú dámske tanečné cvičky, ktorých vrch je vyrobený z upravenej usne (bravčovej kože), ktorá sa vytvaruje podľa tvaru chodidla, po niekoľkonásobnom použití zmäkne. Podošva je z chrómovej ...

Napísať komentár k značke

Ak máte skúsenosti s touto značkou topánok, kvalitou vyhotovenia, prípadne s reklamáciou, budeme radi, ak sa podelíte s ostatnými návštevníkmi.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.