Topánky Gino Lanetti

Gino LanettiHodnotenie: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

LANETT Gino je značka, ktorú si volia muži, ktorí ocenia kvalitu za nižšiu cenu. Gino Lanneti navrhuje mnoho zaujímavých modelov pre každodenné použitie, čo znamená že sú pohodlné a praktické. Športový štýl obuvy zo zamatu je zaujímavá ponuka pre mužov v každom veku. Gini Lanetti vyrába štýlovú a kvalitnú pánsku obuv, ktorá je vhodná pre mladých mužov a pánov v každom veku. Nájdete tu topánk elegantné, športové, trendy, sandále či mokasíny. Každý rok nová kolekcia s nádýchom aktuálnych trendov.

Oficiálna stránka značky: firma.ccc.eu

Nájdite predajňu vo svojom okolí

Prehľad predajní topánok značky Gino Lanetti vo Vašom okolí.

Skúsenosti a názory:

  1. maja

    Mám neskutočne zlú skúsenosť. Kúpila som dvoje topánky tejto značky pre synov. Jednému so ich kúpila v novembri v CCC predajni v Bratislave a druhé asi o dva týždne v Trnave. Tie prvé sa rozpadli ešte pred vianocami. Prepúšťali vodu , aj keď som ich pred tým ošetrila sprejom, ktorý mi predali v predajni a poučili ma ako na to. A potom keď syn šiel zo školy, topánka na päte sa úplne odlepila. Bohužiaľ blok neviem nájsť, viem , moja chyba. Pre mne dosť značná finančná strata, hoci pre niekoho maličkosť. Druhý pár topánok vydržal do dnes. Tieto nepremokali, ale syn mi volal zo školy, že sa mu odlepila päta. Presne ten istý problém ako u prvých topánok. Musel ísť domov v plátených teniskách. Od týchto blok mám. Takže aspoň tieto pôjdem vyreklamovať. Zbytočne vyhodené peniaze

  2. MIchal

    Ja by som tuto znacku tiez neodporucil. Kupil som 5.3.2017 jeden par vychadzkovej obuvi tejto znacky a 23.4. som ich uz reklamoval. Vnutro bolo „vystlane“ nejakou ako keby sietkov, ktora bola na patach dotrhana po 3 tyzdnoch, co by som este prezil, ale po mesiaci som zistil, ze podrazky na oboch topankach boli uplne rozbite a odlepovali sa. Tu by som este vyuzil prilezitost a podotkol by som, ze topanky som kupil v CCC Bratislava Central a po reklamovani mi prisiel „odborny“ posudok z externej firmy, kde mi reklamaciu zametli s tym, ze som v skratke obuv pouzival neprimeranym sposobom (chodil som v tom do prace). Takze tuto znacku a CCC uz nikdy viac.

  3. Dušan

    Ja mam túto značku dva mesiace jedna sa o zimnu obuv ale zatiaľ su v poriadku a bol so vnich nedavno na Starých horach vydržali aj turistyku na Čertovici a tiež ich osetrujem sprejom ktorý mi dali v obchode firmi CCC.

Napísať komentár k značke

Ak máte skúsenosti s touto značkou topánok, kvalitou vyhotovenia, prípadne s reklamáciou, budeme radi, ak sa podelíte s ostatnými návštevníkmi.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.