Topánky CAT

CATHodnotenie: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Značka obuvi CAT rozhodne patrí medzi tie najzaujímavejšie. Za bežných okolností ľudia poznajú CAT v trochu inom biznise ako v predaji obuvi. CAT alebo Caterpillar je americká firma, ktorá vznikla v roku 1925.

Caterpillar však nikdy žiadne topánky, pánske či dámske, nevyrábal. Čo má tak CAT obuv spoločné s touto americkou firmou? Áno, ide o rovnakú firmu.

Caterpillar je známy najmä tým, že vyrába obrovské stavebné a banské mechanizmy. S Caterpillarom sa stretnete najčastejšie pri žeriavoch a obrovských nákladných autách transportujúcich vyťažené suroviny. U nás môžete vidieť aj CAT bagre, buldozéry a podobne.

Predaj práve používať značku CAT

Caterpillar a CAT sú veľmi známe značky. Firma sa tak rozhodla tento fakt využiť. A to tak, že predala práve používať značku CAT a Caterpillar spoločnosti Wolverine World Wide. Takže Caterpillar v skutočnosti žiadnu obuv nevyrába. Veď ono by to nepôsobilo dobre, keby výrobca bagrov riadil aj výrobu topánok. Wolverine World Wide sa o to postará omnoho lepšie.

Wolverine World Wide

Spoločnosť Wolverine world wide je dokonca staršia ako Caterpillar. Vznikla v roku 1889.  Wolverine world wide vyrába a predáva aj niekoľko vlastných značiek. Jednou z nich je Wolverine Boots and Shoes. Dcérske firmy Wolverine World Wide majú na starosti aj značky ako Hush Puppies či Merrell.

Worverine World Wide vyrába množstvo značiek aj v licencii či na objednávku pre ďalšie firmy. Do tejto kategórie patrí aj značka obuvi CAT či Caterpillar. Firma vyrába topánky aj pre Harley-Davidson či Patagonia Footwear

Wolverine World Wide sa špecializuje na oblasť obuvi. Okrem výroby obuvi sa zaoberá aj jej predajom. Firma vlastní špecializované predajne obuvi – väčšinou však iba na území Spojených štátoch amerických.

Oficiálna stránka značky: catfootwear.com
Oficiálny Facebook značky
Oficiálny Twitter značky

Nájdite predajňu vo svojom okolí

Prehľad predajní topánok značky CAT vo Vašom okolí.

Napísať komentár k značke

Ak máte skúsenosti s touto značkou topánok, kvalitou vyhotovenia, prípadne s reklamáciou, budeme radi, ak sa podelíte s ostatnými návštevníkmi.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.