Topánky Caprice

CapriceHodnotenie: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Značka CAPRICE spája fascinujúcu módnu obuv s poprednými technológiami a pohodlím. Výsledokom je pocit, ako by ste kráčali po vzduchu! Inovácie vo výrobe tejto špičkovej obuvy sú chránené niekoľkými registrovanými európskými patentmi a technické premeny sú tejto ústrednej myšlienky. CAPRICE chce prilákať ženy, ktoré si potrpia na štýlovú módnu obuv a vyžadujú veľmi pohodlné topánky. Kombinácia "módy a wellness" už nie je protikladom. Je to výzva pre našich dizajnérov a tvorcov neustále rozvíjať a realizovať inovatívne výrobné technológie.

CAPRICE kolekcie sú vyvíjané v sídle spoločnosti v Nemecku,špičkovými modelármi, projektantmi a technikmi. Celosvetové výrobné závody poskytujú atraktívny pomer ceny a výkonu sa zároveň vysokú kvalitu obuvi. Všetky topánky majú elegantný dizajn a wellness aspekty. Obuv Caprice sa vyznačuje vysoko kvalitnou kožou, európskymi patentovanými inováciami, ako aj dostupnosť obuvi vo všetkých veľkostiach.

Oficiálna stránka značky: caprice.de
Oficiálny Facebook značky

Nájdite predajňu vo svojom okolí

Prehľad predajní topánok značky Caprice vo Vašom okolí.

Napísať komentár k značke

Ak máte skúsenosti s touto značkou topánok, kvalitou vyhotovenia, prípadne s reklamáciou, budeme radi, ak sa podelíte s ostatnými návštevníkmi.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.