Adidas Holtanna Snow CF PL

Adidas Holtanna Snow CF PLHodnotenie: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Adidas Holtanna Snow CF PL Altitude/Khaki 4,0k G40685 sú detské turistické outoor topánky sú vysoko kvalitné detské topánočky. Podšívka Primaloft ® zaisťuje v topánkach sucho a teplo a vďaka mikrovláknu, ktoré je v tejto podšívke použité sú topánky veľmi ľahké. Systém zapínania je jednoduchý – tri suché zipsy.

Topánka je vybavená technológiou PrimaLoft, ktorú tvorí ľahký a priedušný syntetický materiál, ktorý má vynikajúce izolačné vlastnosti. Používa sa v zimnej outdoorovej obuvi, rovnako tak aj v bundách, ktoré sú určené do chladného prostredia. Vďaka svojej špecifickej štruktúre a zloženie vlákien má Primaloft ® tú výhodu, že dokáže udržať teplo, aj keď sú obuv alebo odev mokré.

Traxion je špecifický profil podrážky a rozmiestnenie jednotlivých gripov, tak aby na nohu nebol vyvíjaný prílišný tlak. Využíva sa predovšetkým u kopačiek, ale výhody prináša aj u obuvi, ktorá je určená pre iné športy (napr. beh v prírode). Traxion ® maximalizuje záber do všetkých smerov. Športovec tento dizajn podošvy ocenia najmä pri zmenách smeru a počas predozadný pohybov. adiFIT – Veľkostná systém zaručujúci presnú mieru.

Značka
Príležitosť,
Obdobie,
Materiál,
Pohlavie
Štítky

Nájdite predajňu vo svojom okolí

Prehľad predajní topánok značky Adidas vo Vašom okolí.

Pozrite si aj:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.