Topánky Yellow Cab

Hodnotenie: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Yellow cab je najmä v Spojených štátoch amerických veľmi známa značka. Yellow cab však primárne nie je známa ako značka obuvi či oblečenia. Yellow cab je predovšetkým sieť pizzérii v charakteristickej žltej farbe. Yellow cab, teda „žltý taxík“ je typickým znakom dopravného systému v New Yorku.

Vo svete obuvi značka Yellow cab reprezentuje podobného ducha ako rovnomenná značka pizze. Aj Yellow cab topánky vychádzajú z mestského štýlu New York. Yellow cab je tak značka obuvi na bežné nosenie – predovšetkým do mesta. Yellow cab ponúka topánky pre mužov, ženy, chlapcov a dievčatá. Firma za touto značkou predstavuje každoročne letné aj zimné kolekcie.

Kúpiť značku Yellow cab na Slovensku nemusí byť práve najľahšie. Yellow cab je u nás pomerne neznámym pojmom. Našťastie je tu však internet. V rôznych internetových obchodov máte možnosť nakupovať aj značku Yellow cab.

Oficiálna stránka značky: yellowcab-shoes.com
Oficiálny Facebook značky

Nájdite predajňu vo svojom okolí

V našej databáze sa zatiaľ nenachádza žiadna predajňa topánok značky Yellow Cab.

Skúsenosti a názory:

Napísať komentár k značke

Ak máte skúsenosti s touto značkou topánok, kvalitou vyhotovenia, prípadne s reklamáciou, budeme radi, ak sa podelíte s ostatnými návštevníkmi.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.