Topánky Xtep

Hodnotenie: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Ďalším dôkazom, že aj vo svete značkovej obuvi prichádzajú do Európy čínski výrobcovia, je značka Xtep.

Čínska obuv bola po dlhé obdobie považovaná za maximálne nekvalitnú. Číňania sa však naučili, ako vyrobiť kvalitné topánky. Xtep je jednou z firiem venujúcich sa dizajnu, výrobe a predaju obuvi, ktorá má významné postavenie na domácom čínskom trhu. Xtep sa pomaly snaží prenikať na zahraničné trhy. Ako takmer všetky ostatné športové firmy, aj Xtep sa snaží získať dobré meno sponzorovaním športovcov a športových klubov.

Firma Xtep sídli v meste Quanzhou. Xtep, podobne ako väčšina čínskych firiem, patrí medzi čerstvých hráčov vo svete obuvi. Spoločnosť Xtep vznikla iba v roku 1999. Už v roku 2008 Xtep vsúpil na burzu. Peniaze získané predajom akcií Xtep použil na expanziu do zahraničia.

Ako už bolo spomenuté, Xtep sa snaží presadiť sponzorovaním známych športovcov a klubov. Xteb v súčasnosti sponzoruje amerického šprintéra Justina Gatlina a španielske futbalové kluby Villareal a CD Roda.

Oficiálna stránka značky: en.xtep.com
Oficiálny Facebook značky
Oficiálny Twitter značky

Nájdite predajňu vo svojom okolí

V našej databáze sa zatiaľ nenachádza žiadna predajňa topánok značky Xtep.

Napísať komentár k značke

Ak máte skúsenosti s touto značkou topánok, kvalitou vyhotovenia, prípadne s reklamáciou, budeme radi, ak sa podelíte s ostatnými návštevníkmi.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.