Topánky Wink

Hodnotenie: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Značka Wink je veľmi dobrým dôkazom toho, že kvalitná a úspešná obuv sa môže vyrábať aj v podmienkach Strednej Európy. Wink je maďarská značka, ktorá slávi úspech najmä v Strednej a Východnej Európe.

Spoločnosť Wink bola založená už krátko po páde železnej opony – presnejšie v roku 1992. Hlavné sídlo má spoločnosť v Budapešti. Regionálne sidle nájdete v Bosne a Herzegovine, Čiernej Hore, Českej republike, Slovinsku, Chorvátsku, Rumunsku, na Ukrajine a samozrejme aj na Slovensku.

Úspech značky Wink je založený najmä na rýchlej reakcií na potreby bežného zákazníka. Wink ponúka ľuďom kvalitnú a módnu obuv, za ktorú ľudia neplatia zbytočne veľa. Takýto recept v Strednej a Východnej Európe väčšinou funguje, keďže ľudia žijúci v krajinách tohto regiónu majú pomerne slabú kúpnu silu. V súčasnosti je možné kúpiť výrobky značky Wink vo viac ako 2 tisíc obchodov po celej Európe.

Spoločnosť Wink je okrem výroby, distribúcie a predaja obuvi známa aj podporou rôznych charitatívnych organizácií a podujatí.  Počas svojej histórie firma podporovala množstvo zaujímavých podujatí a činností. Wink už desať rokov podporuje maďarský paraolympijský tím. Od roku 2004 firma podporuje aj maratón v meste Siofok. Svojou charitatívnou činnosťou je firma Wink známa najmä v Maďarsku. V ostatných krajinách Strednej a Východnej Európy, kde Wink dlhodobo pôsobí, sa o tejto záslužnej činnosti nevie.

Spoločnosť Wink má prirodzene cieľ presadiť sa aj na západ od Maďarska. Trhu západnej Európy sú určite atraktívne. Presadiť sa na nich však vôbec nie je jednoduché pre firmu z bývalého komunistického bloku. Wink je však stále relatívne mladá firma. stále iba buduje distribúciu a pomaly rozširuje svoje pole pôsobnosti.

Oficiálna stránka značky: winksport.com
Oficiálny Facebook značky

Nájdite predajňu vo svojom okolí

V našej databáze sa zatiaľ nenachádza žiadna predajňa topánok značky Wink.

Napísať komentár k značke

Ak máte skúsenosti s touto značkou topánok, kvalitou vyhotovenia, prípadne s reklamáciou, budeme radi, ak sa podelíte s ostatnými návštevníkmi.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.