Topánky Wilson

Hodnotenie: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Značka Wilson leží v srdci športovej histórie už takmer storočie. Žiadna iná spoločnosť nebola tak vplyvná a dôverne zapojená do formovana hier tenis, golf, baseball a americký futbal ako Wilson. Ako pôvodca prelomových technológií, Wilson produkoval klasiku a získal si celosvetové uznanie v každom športe, na ktorom sa podieľa. Podporená generáciou športovcov sa značka Wilson stala americkou ikonou vo svete športového vybavenia.

Wilson je popredným svetovým výrobcom zariadenia pre loptové športy. Hlavné športy, na ktoré sa značka zameriava, sú tenis, baseball, americký futbal, golf, basketbal, softbal, bedminton a squash. Obchodne je Wilson rozdelený do troch oblastí podnikania: Raketová športy, tímové športy a golf.

So sídlom v Chicagu, v Spojených štátoch, Wilson  dnes zamestnáva celosvetovo viac ako 1600 ľudí a disponuje špecializovanou predajnou sieťou slúžiacou zákazníkom vo viac než 100 krajinách.

Obuv Wilson

Značka Wilson vydáva sériu topánok pre pánov, dámy a juniorov určených predovšetkým na hru tenis. Tenisky sa vyznačujú vysokou kvalitou, funkčnosťou, navrhnuté sú tak, aby ste počas hry dosiahli najvyššiu možnú rýchlosť a stabilitu. Tenisky sú okrem toho pohodlné a odolné a ich nositeľom prinášajú ultimátne výhody počas zápasu.

Oficiálna stránka značky: wilson.sk

Nájdite predajňu vo svojom okolí

Prehľad predajní topánok značky Wilson vo Vašom okolí.

Topánky Wilson v našej ponuke

Wilson Pro Staff Classic II

Wilson Pro Staff Classic II je dámska tenisová obuv. Zvršok tenisiek je z mäkkej kože, flexibilitu poskytuje pružná medzipodrážka, ktorá je tvarovaná vstrekovaním DST peny. Medzipodrážka preto poskytuje ...

Napísať komentár k značke

Ak máte skúsenosti s touto značkou topánok, kvalitou vyhotovenia, prípadne s reklamáciou, budeme radi, ak sa podelíte s ostatnými návštevníkmi.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.