Topánky Verde

Hodnotenie: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Verde je vysoko rozvinutá obchodná spoločnosť, ktorá sa od svojho vzniku v Thessaloniki v roku 1992 vypracovala na poprednú pozíciu  vo svete módy nielen v Grécku ale aj vo svete.Počas tohoto obdobia si značka Verde vybudovala obchodnú sieť s viac ako 2000 predajňami doma i vo svete. Do spektra produkcie tejto slávnej značky patrí množstvo produktov ako sú tašky, peňaženky, kabelky, šatky, rukavice, šále a topánky. Značka za svoj úspech vďačí aj nízkim cenám, inovatívnym dimźajnom každej novej kolekcie i a rýchlym službám. Značka zabezpečuje každú sezónu vysokú úroveň kvality produktov a služieb zákazníkom a stará sa o reklamu, svoje kúsky prezentuje v najvychytenejších módnych časopisoch.

Ako ostatný tovar tak aj topánky Verde ladia s najnovšími trendami. Dostupné sú na rovnej platforme aj na vysokom podpätku a často nechýbajú ani drobné ale významné detaily ako sú lesklé kamienky, mašličky či iné ozdoby.

Oficiálna stránka značky: verdefashion.gr
Oficiálny Facebook značky

Nájdite predajňu vo svojom okolí

Prehľad predajní topánok značky Verde vo Vašom okolí.

Napísať komentár k značke

Ak máte skúsenosti s touto značkou topánok, kvalitou vyhotovenia, prípadne s reklamáciou, budeme radi, ak sa podelíte s ostatnými návštevníkmi.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.