Topánky Vagabond

Hodnotenie: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Vagabond je švédska spoločnosť vyrábajúca módnu obuv, ktorá je oddaná svojmu štýlu a inšpirovala mnoho užívateľov po celom svete. Vagabond vie ako robiť skvelé topánky, vie o tvaroch a materiáloch, a a vyzná sa v móde. Nové prototypy obuvi a módnych doplnkov sú starostlivo navrhované a vyrábané v unikátnej dielni vo Švédsku každý deň. V našej správe 2,5 milióna Vagabond produktov, ktoré sa predávajú v 25 krajinách každý rok cez asi 2000 predajní. Medzi nimi sú obchodné domy, shop-in-shope koncepcie a vlastné Vagabond obchody v mestách ako je Štokholm, Moskva, Varšava a Berlín.

História

Značka Vagabond bola založená na konci 60. rokov a pôvodne vyrábané iba pánsku obuv. V 80. rokoch sa do značky Vagabond zamilovali mladí podnikatelia a boli poverení jeho transformáciu. Na začiatku bola konštrukčná kancelária sa nachádzajúca sa v Portugalsku a v Taliansku, v blízkosti najlepších svetových lídrov v obuvi. V roku 1993 sa Vagabond presunul späť do Varbergu v Švédsku, a vytvoril dielňu pre prototypy pravdepodobne jedinú svojho druhu v severnom Európe.

Dnes Vagabond produkuje aj pre ženy a distribuuje skvelú obuv a kožený tova do viac ako 25 krajín po celom svete. Pôvod značky je síce švédsky, ale značka Vagabond sa snažíme sa cítiť ako doma všade.

Oficiálna stránka značky: vagabond.com
Oficiálny Facebook značky

Nájdite predajňu vo svojom okolí

Prehľad predajní topánok značky Vagabond vo Vašom okolí.

Napísať komentár k značke

Ak máte skúsenosti s touto značkou topánok, kvalitou vyhotovenia, prípadne s reklamáciou, budeme radi, ak sa podelíte s ostatnými návštevníkmi.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.