Topánky United Nude

Hodnotenie: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Značka United Nude rozhodne patrí medzi tie zaujímavejšie značky obuvi. Minimálne čo sa týka názvu. Výraz „united nude“ by sme do slovenčiny mohli preložiť ako „spojená nahota“. Nie nejedná sa o žiadnu erotickú obuv, aj keď...

United Nude je značka dámskej obuvi, ktorá sa špecializuje na topánky s opätkami. Vysoké opätky boli vždy symbolom ženskosti a tak trochu aj zmyselnosti. „Nude“ v názve značky určite má za úlohu aj tak trochu provokovať.

Spoločnosť, ktorá stojí za značkou United Nude, založil pred pár rokmi holandský architekt Rem D. Koolhaas. Prvý model dámskej topánky z jeho dielne mal názov Mobius. Od tohto momentu United Nude otvorili dve špičkové štúdia v Londýne a v čínskom  Guangzhou.

United Nude je modernou európskou značkou, ktorá oslovuje celý svet. United Nude je výborným príklad špičkového európskeho dizajnu, ktorému sa darí presadiť na náročnom čínskom trhu.

Oficiálna stránka značky: unitednude.com
Oficiálny Facebook značky
Oficiálny Twitter značky

Nájdite predajňu vo svojom okolí

V našej databáze sa zatiaľ nenachádza žiadna predajňa topánok značky United Nude.

Napísať komentár k značke

Ak máte skúsenosti s touto značkou topánok, kvalitou vyhotovenia, prípadne s reklamáciou, budeme radi, ak sa podelíte s ostatnými návštevníkmi.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.