Topánky Tripos

Hodnotenie: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Značka Tripos je veľmi dobrým dôkazom toho, že kvalitné topánky je možné vyrábať bez väčších problém aj na Slovensku. Veď naša krajina má pomerne dlhú a bohatú tradíciu vo výrobe obuvi.

Na Slovensku v minulosti pôsobil jeden z najslávnejších priemyselníkov všetkých čias. Tomáš Baťa postavil na Slovensku niekoľko fabrík zameraných na výrobu obuvi. Spolu s týmito fabrikami postavil aj mestá pri nich. Baťa bol známy tým, že mu veľmi záležalo na blahobyte zamestnancov.

Partizánske, bývalé Baťovany, sú dedičstvom Tomáša Baťu. Značka Tripos by bez Baťu len veľmi ťažko vznikla. Štátna firma vyrábajúca obuv v Partizánskom sa po revolúcii rozpadla na množstvom malých výrobcov.

Tripos s. r. o. bola založená už v roku 1995. Sídlo firmy je v obci Klátová Nová Ves – 11 km od Partizánskeho. Predmetom výroby a predaja je predovšetkým detská obuv. Značku Tripos však nájdete aj na dámskych a pánskych topánkach.

Oficiálna stránka značky: boticky.sk
Oficiálny Facebook značky

Nájdite predajňu vo svojom okolí

V našej databáze sa zatiaľ nenachádza žiadna predajňa topánok značky Tripos.

Napísať komentár k značke

Ak máte skúsenosti s touto značkou topánok, kvalitou vyhotovenia, prípadne s reklamáciou, budeme radi, ak sa podelíte s ostatnými návštevníkmi.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.