Topánky Trezeta

Hodnotenie: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Trezeta je nielen jedna z historických značiek obuvi z okresu Montebelluna, je to tiež a predovšetkým významná súčasť dejín športovej obuvi. Viac ako 40 rokov Trezeta navrhuje, vyrába a predáva turistické topánky, korčule a doplnky vyrobené s vysokopokročilými technológiami. Trezeta produkty bol vždy synonymom kvality, technológie a pohodlia. Od svojho vzniku Trezeta vyvinula vlastný rad produktov, ktorý pokrýva všetky segmenty moderného "outdoor" štýlu. Na začiatku 2002 Trezetu získal MGM, popredný výrobca špičkových in-line korčulí ako HYPNO a Fila. MGM sleduje svoju inovačnú stratégiu a vývoj nových technológií, aby sa dosiahol významný, udržateľný a dlhodobý rast na trhu.

Obuv

Trezeta vyrába jedinečný rad obuvy pre mužov, ženy a deti, určených na outdoor aktivity. Tieto topánky sú vyrobené z kvalitného materiálu, majú moderný športový dizajn a celý rad funkcií určených pre jednotlivé outdoorové aktivity. Určené sú na turistiku, beh, snehové túry a iné. Kvalitná výroba zaručí, že Vaše nohy zostanú v teple, suchu a pohodlí počas celej doby.

Oficiálna stránka značky: trezeta.com

Nájdite predajňu vo svojom okolí

Prehľad predajní topánok značky Trezeta vo Vašom okolí.

Napísať komentár k značke

Ak máte skúsenosti s touto značkou topánok, kvalitou vyhotovenia, prípadne s reklamáciou, budeme radi, ak sa podelíte s ostatnými návštevníkmi.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.