Topánky Tredair

Hodnotenie: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Tredair je britská značka obuvi, ktorá je vyrábaná spoločnosťou White & Co. White & Co nie je na trhu s topánkami žiadnym nováčikom. Táto firma prevádzkuje továrne na výrobu obuvi už od roku 1893 a tým patrí k najstarším v celej Veľkej Británii.

White & Co má sídlo v oblasti Northamptonshire, kraja známeho najmä výrobou najrôznejšej obuvi. White & Co počas svojej histórie vyrábala pánske klasické topánky, športové topánky, topánky na kriket, pracovnú obuv či bezpečnostnú obuv. Firme výrazne pomohli aj objednávky počas svetovych vojen.

Až do roku 1983 White & Co vyrábali aj slávne topánky Dr Martens. Posledné roky k tejto značke pridávali svoje „Tredair“ – vznikalo tak Dr Martens Tredair. Po predaji Dr Martens toto firma musela stiahnuť. Neskôr tak vznikla samostatná značka Tredair.

Na prelome tisícročí sa firma za značkou Tredair musela boriť s problémom vysokých nákladov práce. Aj z toho dôvodu musela zatvoriť svoju britskú fabriku.

 

Oficiálna stránka značky: whiteandco1890.com

Nájdite predajňu vo svojom okolí

V našej databáze sa zatiaľ nenachádza žiadna predajňa topánok značky Tredair.

Napísať komentár k značke

Ak máte skúsenosti s touto značkou topánok, kvalitou vyhotovenia, prípadne s reklamáciou, budeme radi, ak sa podelíte s ostatnými návštevníkmi.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.