Topánky Tom Tailor

Hodnotenie: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Tom Tailor Group je nemecká spoločnosť, ktorá stojí za pomerne známou značkou Tom Tailor. V súčasnosti môžeme hovoriť o tom, že Tom Tailor je globálna značka. Firma sa však sústredí najmä na európske trhy, a to najmä na domáci nemecký. Tom Tailor je výrazne prítomný aj vo Švajčiarsku, Rakúsku, Francúzsku a v krajinách Beneluxu.

Tom Tailor vyrába a predáva oblečenie, obuv a módne doplnky pre mužov a ženy. Firma má v ponuke aj veci pre deti či teenagerov. Výrobky značky Tom Tailor sú v strednej cenovej kategórii. Nemôžeme tak hovoriť o tom, že Tom Tailor je luxusná značka.

Tom Tailor predáva svoje výrobky rôznymi distribučnými kanálmi. Firma v súčasnosti vlastní takmer 250 vlastných obchod. Veľká časť produkcie sa predáva aj cez internetové obchody. Ďalších 155 obchodov funguje na základe franchisingových zmlúv. Výrobky značky Tom Tailor si môžete kúpiť aj v ďalších takmer 2000 neexkluzívnych predajniach v takmer 40 krajín po celom svete. Ako však už bolo povedané, veľká časť predaja sa udeje v domácom Nemecku a v okolitých krajinách. Spoločnosť Tom Tailor v súčasnosti zamestnáva po celom svete približne 1500 zamestnancov. Ročným obratom okolo pol miliardy eur sa firma radí  medzi stredne veľké obuvnícke firmy.

Tom Tailor ponúka spotrebiteľom svoje výrobky v niekoľkých produktových líniách:

  • Pre mužov na bežné nosenie
  • Pre ženy na bežné nosenie
  • Pre deti/malé veľkosti
  • Pánske džínsy
  • Dámske džínsy

Pre každú produktovú líniu Tom Tailor predstavuje každý rok 12 kolekcií. Prvú športovú kolekciu firma predstavila v roku 1979. Do predaja džínsov sa Tom Tailor pustil až v roku 1996. Tovar pre ženy začala firma verejnosti ponúkať až relatívne nedávno – v roku 1999. Prvý obchod v zahraničí bol otvorený v roku 1996. Zákazníci si môžu výrobky Tom Tailor kúpiť prostredníctvom internetu od roku 2006, kedy bol spustený firemný eshop.

Oficiálna stránka značky: tom-tailor.eu
Oficiálny Facebook značky
Oficiálny Twitter značky

Nájdite predajňu vo svojom okolí

Prehľad predajní topánok značky Tom Tailor vo Vašom okolí.

Topánky Tom Tailor v našej ponuke

Tom Tailor Varese_029

Nádherné dámske sandále na kline značky Tom Tailor sú zárukou kvality, komfortu a moderného dizajnu. Sandále Tom Tailor sú ako stvorené na teplé letné dni. Strih a pohodlný nastaviteľný popruh na pätu ...

Napísať komentár k značke

Ak máte skúsenosti s touto značkou topánok, kvalitou vyhotovenia, prípadne s reklamáciou, budeme radi, ak sa podelíte s ostatnými návštevníkmi.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.