Svadobné topánky

Svadobné

Výber svadobných topánok je jednou z dôležitých častí prípravy vašej svadby. Okrem vzhľadu je dôležitým faktorom výber takej svadobnej obuvi, v ktorej sa budete cítiť veľmi dobre a pohodlne.

Dámy majú na výber črievičky, v ktorých musia zvládnuť niekoľkohodinový tanec, preto by mali byť čo najviac šité na mieru. Tak isto je dôležité, aby vhodne dopĺňali svadobné šaty. Trendom sú topánky na platforme, klasikou sú balerínky. Medzi populárne značky dámskych svadobných topánok patria určite značky Menbur, Arturo Vicci a Witt.

Páni majú značne veľký výber topánok, keďže svadobné topánky a klasické elegantné topánky sú prakticky rovnaké. O bielych lakovaných pánskych topánkach ale môžeme uvažovať ako o topánkach na svadbu.

Ak hľadáte lacnú svadobnú obuv, pravdepodobne siahnete po bazároch. Takýto tovar sa zväčša cez bazár oplatí kupovať, keďže na svadbe neprichádza k jeho viditeľnému poškodeniu a je väčšinou opätovne použiteľný.

Menbur 4612 ivory

Lodičky Menbur 4612 ivory sú dámska letná spoločenská svadobná obuv na podpätku. Originálna exkluzívna obuv značky Menbur ručne vyrobená v Španielsku. Zvršok obuvi je vyrobený z jemného zamatového ...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.