Topánky Supra

Hodnotenie: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Supra je značka obuvi, ktorá patrí pod spoločnosť KR3W. Záber spoločnosti KR3W je o čosi väčší ako v prípade samotnej značky Supra. KR3W okrem topánok vyrába aj oblečenie. V oboch prípadoch však ide o veci spojené so skateboardingom. Sídlo spoločnosti sa nachádza v slnečnej Kalifornii, presnejšie v meste Fountain Valley. Firma bola založená v roku 2002. Jedným zo spoluzakladateľov bol aj Angel Cabada.

Značka Supra vznikla v roku 2006. Podľa zakladateľov išlo o pomerne undergroundový projekt, ktorý zhodou okolností časom získal pomerne veľký ohlas.

Supra je skateboardová značka pre skaterov. Toto do veľkej miery ovplyvňuje aj marketing značky. Supra od svojho počiatku sponzoruje rôznych profesionálnych skaterov. Okrem tohto Supra veľmi rada spolupracuje aj so známymi rappermi.

V súčasnosti Supra vlastní tri špecializované vlastné predajne. Nájdete ich v Paríži, New Yorku a kalifornskej Santa Monice.

Oficiálna stránka značky: suprafootwear.com
Oficiálny Facebook značky
Oficiálny Twitter značky

Nájdite predajňu vo svojom okolí

V našej databáze sa zatiaľ nenachádza žiadna predajňa topánok značky Supra.

Napísať komentár k značke

Ak máte skúsenosti s touto značkou topánok, kvalitou vyhotovenia, prípadne s reklamáciou, budeme radi, ak sa podelíte s ostatnými návštevníkmi.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.