Topánky Superfit

Hodnotenie: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Za značkou Superfit stojí kanadská spoločnosť Goedike Canada Inc.  Na začiatku 90-tych rokov spoločnosť Goedike Canada cítila, že na trhu s obuvou niečo chýba. Goedike Canada sa rozhodla vytvoriť značku zimnej obuvi, ktorá by zohľadňovala Kanaďanov a kanadské podmienky života. Topánky značky Superfit mali byť určené na každý deň. Mali byť vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré by vydržali aj najtuhšie kanadské zimy. Dôraz bol kladený najmä na využívanie posledných špičkových technológií.

Spočiatku bola značka Superfit naozaj zameraná iba na kanadský trh. Neskôr sa však jej sláva dostala aj na za hranice tohto severoamerického štátu. Topánky značky Superfit sú dnes vo všeobecnosti považované za jedny z najlepších zimných topánok na svete. Niet sa čomu čudovať. Ak sú v nich spokojní  Kanaďania v tuhej kanadskej zime, potom musí ísť naozaj o veľmi kvalitný výrobok.

Úspech obuvi Superfit znamenal, že firma za touto značkou sa rozhodla predávať aj ďalšie výrobky využívajúce dostupné špičkové technológie.

Až do mínus 50

Zimná obuv značky Superfit umožňuje chodidlám pohodlný život až do mínus 50. A to bez ohľadu na ďalšie faktory počasia. Každá topánka Superfit je vybavená polopriepustnou membránou, ktorá je navyše špeciálne tvarovaná. Takáto membrána robí z topánky nepremokavú pevnosť. A to bez toho, aby sa vaša noha v topánke sparila. Membrána má dostatočne veľké póry na to, aby prepúšťala vodnú paru a udržiavala vašu nohu v suchu a pohodlí.

Superfit Lifestyle je kolekcia zimnej obuvi, ktorá je určená predovšetkým pre deti a teenagerov. Superfit Dromdri je kolekcia, ktorá sa snaží skĺbiť moderné technológie, tepelné pohodlie a štýlovosť mestskej populácie.

Maniqui je sesterská značka Superfit. Maniqui sa zameriava predovšetkým na obuv pre všetkých školákov.

Oficiálna stránka značky: superfitshoes.com
Oficiálny Facebook značky

Nájdite predajňu vo svojom okolí

Prehľad predajní topánok značky Superfit vo Vašom okolí.

Napísať komentár k značke

Ak máte skúsenosti s touto značkou topánok, kvalitou vyhotovenia, prípadne s reklamáciou, budeme radi, ak sa podelíte s ostatnými návštevníkmi.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.