Topánky Stuart Weitzman

Hodnotenie: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Stuart Weitzman je americká značka luxusnej obuvi, za ktorou stojí dizajnér Stuart  A. Weitzman. Značka Stuart Weitzman vo svete populárna najmä pre svoju jedinečnosť. Stuart Weitzman vo svojich kreáciách používa netradičné až exotické materiály, ktoré neraz šokujú. Takmer vždy však zaujme. Aj vďaka tomuto prístupu si značka Stuart Weitzman získala po celom svete milióny priaznivcov.

Topánky značky Stuart Weitzman sa v súčasnosti predávajú do viac ako 70 krajín sveta. Prostredníctvom internetu sa však topánky tejto značky dostanú prakticky všade, hoci firma sa snaží limitovať predaj iba do jej špeciálnych butikov.

Stuart Weitzman nebol vo svete obuvi žiadnym nováčikom. Jeho otec, Seymour Weitzman, mal fabriku na výrobu obuvi v meste Haverhill v štáte Massachusetts. Stuart začal pre svojho otca navrhovať topánky už ako 20-ročný. Neskôr sa mu podarilo od otca plne osamostatniť a spustiť vlastnú úspešnú značku.

Oficiálna stránka značky: eu.stuartweitzman.com
Oficiálny Facebook značky
Oficiálny Twitter značky

Nájdite predajňu vo svojom okolí

Prehľad predajní topánok značky Stuart Weitzman vo Vašom okolí.

Napísať komentár k značke

Ak máte skúsenosti s touto značkou topánok, kvalitou vyhotovenia, prípadne s reklamáciou, budeme radi, ak sa podelíte s ostatnými návštevníkmi.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.