Topánky Spiderman

Hodnotenie: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Spiderman patrí medzi najlegendárnejších hrdinov komiksového a filmového sveta. Svojou slávou ho prekoná hádam iba Superman. Spiderman sa prvý krát objavil v roku 1962 v komikse. Dnes je táto postavička známa skôr z hraných filmov.

Spiderman v súčasnosti patrí spoločnosti Marvel, ktorá vlastní práva aj na množstvo ďalších superhrdinov. Marvel je spoločnosť, ktorá bola za finančne veľmi úspešným filmov Avengers.

Spoločnosti ako Marvel sa snažia na vlastníctve hrdinov ako Spiderman zarobiť ako sa len dá. Do tohto predajného mixu patrí aj licencovanie kresleného Spidermana a všetky motívy s ním spojené. Takto to funguje aj pri topánkach. Nejaký výrobca chce vyrába topánky pre deti s motívom tohto newyorkského záchrancu. Požiada Marvel o licenciu a môže začať vyrábať. Za každý kus predaných topánok so Spidermanom Marvel získava zopár dolárov do svojej pokladnice.

Nájdite predajňu vo svojom okolí

Prehľad predajní topánok značky Spiderman vo Vašom okolí.

Napísať komentár k značke

Ak máte skúsenosti s touto značkou topánok, kvalitou vyhotovenia, prípadne s reklamáciou, budeme radi, ak sa podelíte s ostatnými návštevníkmi.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.