Topánky Source Sandals

Hodnotenie: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Source Sandals je izraelská firma, ktorá získala slávu výrobou sandálov. Source Sandals využívajú typický pantentovaný „x“ štýl sandálov. Všetka obuv značky  Tirat Carmel sa vyrába v severoizraelskom  izraelskom meste  Tirat Carmel.

Značka Source Sandals sa stala synonymom backpackerov. Najmä v tejto komunite ľudí si získala najväčšiu slávu. Pre izraelských backpackerov  sú sandále tejto značky prakticky uniformou, na základe ktorej sa môžu navzájom na cestách spoznávať.

Z histórie značky Source Sandals

Všetko sa to začalo na konci 80-tych rokov minulého storočia, kedy Yoram „Yoki“ Gill a jeho žena Daniella vymysleli nový dizajn sandálov. Netrvalo dlho a sandále Source boli v Izraeli mimoriadne populárne. Popularita týchto sandálov v Izraeli dosiahla až takú hranicu, že „Source“  prakticky označuje sandále vo všeobecnosti.

Zaujímavosťou je napríklad to, že sandále značky Source Sandals sa nepredávajú v krabiciach, ale vo vreckách. Tie cestovatelia využívajú počas svojich ciest.

Oficiálna stránka značky: sourceoutdoor.com
Oficiálny Facebook značky

Nájdite predajňu vo svojom okolí

V našej databáze sa zatiaľ nenachádza žiadna predajňa topánok značky Source Sandals.

Napísať komentár k značke

Ak máte skúsenosti s touto značkou topánok, kvalitou vyhotovenia, prípadne s reklamáciou, budeme radi, ak sa podelíte s ostatnými návštevníkmi.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.