Topánky Sorel

Hodnotenie: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Spoločnosť Sorel bola založená v roku 1962 v Kanade. SOREL prináša ducha a dedičstvo odborných remeselných topánok do moderného sveta módy, kde inšpirovali novú generáciu pracobníkov, staviteľov a tvorcov.

Základné informácie o spoločnosti

Spoločnosť bola založená v roku 1962 v Kanade. Forma SOREL vyrába predovšetkým topánky aleaj kvalitné oblečenie, ktoré je určite veľkým prínosom pre každého jeho nositeľa. SOREL kombinujev osvojich produktich plsť, vlnu a prémiovú kože aby vytvoril dokonalé kvalitné a hlavne vysokoodolné produkty vhodné do každého terénu.

Niečo z histórie

Sorel je predovšetkým značka zimných topánok, značka je už dlho populárna v Kanade pre svoju vysokú kvalitu a odolnosti voči chladu. Séria Sorel topánok bola prvýkrát uvedená do predaja v roku 1962, v meste Kitchener, Ontario so sídlom v Kaufman Rubber Co. (neskôr známy ako Kaufman obuv), a stala sa svetovo najpredávanejšia zimná obuv . V lete roku 2000, Kaufman obuv skrachovala a značku Sorel odkúpila skupina Columbia Sportswear. Následnbola značka Sorel bola rozšírená na ďalšie produkty, ako je vrchné oblečenie a iné odevy súvisiace s prácou. Dnes sú Sorel topánky vyrábané mimo Kanady, a to najmä v Číne a vo Vietname.

Oficiálna stránka značky: sorel.com
Oficiálny Facebook značky
Oficiálny Twitter značky

Nájdite predajňu vo svojom okolí

Prehľad predajní topánok značky Sorel vo Vašom okolí.

Napísať komentár k značke

Ak máte skúsenosti s touto značkou topánok, kvalitou vyhotovenia, prípadne s reklamáciou, budeme radi, ak sa podelíte s ostatnými návštevníkmi.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.