Topánky Skechers

Hodnotenie: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Sketchers je americký výrobca obuvi so sídlom v Kalifornii, presnejšie v meste Manhattan Beach. Sketchers patrí medzi mladé americké značky obuvi. Za jej vznikom stáli Robert Greenberg a jeho syn Michael.

Z histórie značky Sketchers

Robert Greenberg a jeho syn Michael založili sketchers v roku 1992. V tomto roku Robert Greenberg opustil výrobcu obuvi LA Gear, ktorého v roku 1928 sám založil.

Micheal Greenberg bol v tom čase distribútor značky Doc Martens.  Firma dovážala Doc Martens zo zahraničia aj neskôr, čo viedlo k nakoniec legálnemu boju medzi Sketchers a Doc Martens.

Sketchers spočiatku vyrábali pracovnú obuv a obuv špecializovanú na skateboarding. Postupom času sa však portfólio spoločnosti výrazne rozšírili. Sketchers v súčasnosti ponúka:

  • Športovú obuv
  • Bežnú výchádzkovú obuv
  • Dámsku, pánsku a detskú obuv

Základ marketingu spoločnosti Sketchers je podora rôznych celebrít. Medzi ne v minulosti patrili napríklad -  Britney Spears, Christina Aguilera či The Black Eyed Peas.

Oficiálna stránka značky: skechers.com
Oficiálny Facebook značky
Oficiálny Twitter značky

Nájdite predajňu vo svojom okolí

Prehľad predajní topánok značky Skechers vo Vašom okolí.

Topánky Skechers v našej ponuke

Skechers Twinkle Toes Triple Time

Zaujímavé športové a voľnočasové detské tenisky od značky Skechers z najnovšej kolekcie. Tenisky majú jednoduché a rýchle zapínanie na suchý zips, sú zo syntetickej textílie a majú hrubú flexibilnú ...

Skechers modiste

Skechers Modiste sú dámske sandále na leto od značky Skechers s krásnym a elegantným dizajnom. Pohodlná platforma na miernom podpätku umožňuje aj dlhšie nosenie. Zvršok zo semišu, výhodou je nastaviteľný ...

Napísať komentár k značke

Ak máte skúsenosti s touto značkou topánok, kvalitou vyhotovenia, prípadne s reklamáciou, budeme radi, ak sa podelíte s ostatnými návštevníkmi.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.