Topánky Shy

Hodnotenie: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Taliansko je jednoznačne módnou a dizajnérskou veľmocou. Veľká časť európskych výrobcov obuvi a módy vznikla či má sídlo práve v tejto stredomorskej krajine. Taliansko má oproti iným krajinám tú výhodu, že dizajn je v tejto časti sveta špičkový už niekoľko storočí. Dokonca aj väčšina výrobcov obuvi a oblečenia má za sebou takmer storočie existencie.

Na prvý pohľad by sa mohlo zdať, že do tohto exkluzívneho spoločenstva luxusných značiek sa už nikto ďalší nedostane. Pri dôslednom marketingu je to však predsa len možné. Výborným dôkazom toho je značka obuvi Shy.

Prvé Shy topánky za na trhu objavili iba v roku 2001. Stalo sa tak v jednom z najkrajších miest sveta – v Benátkach. Shy je značka obuvi, ktorá sa špecializuje na luxusné dámske topánky a kabelky.

Veľkú vzpruhu v podnikaní dostala značka Shy v marci roku 2005, kedy sa objavila v najslávnejšom módom magazíne svete – vo Vogue. Toto je veľmi dobrý príklad toho, aký malý je rozdiel medzi jednou z mnohých značiek a slávnou značkou. Základom je však vždy prvotriedna dizajnérska práca. Bez toho by sa v Taliansku značka jednoducho nepresadila. Aj preto najdôležitejšími ľuďmi za značkou Shy sú dizajnéri. Presnejšie:

  • Paolo Tommasin
  • Tiziano Tommasin

Shy je luxusná značka. To okrem iného znamená aj to, že topánky a kabelky tejto značky si nemôžete kúpiť len tak hocikde. Firma za značkou prevádzkuje niekoľko luxusných butikov, ktoré sa nachádzajú predovšetkým v Európe.

Reprezentatívny butik má Shy v Moskve. V Miláne nájdete predajňu na slávne Via Marcona. Mimo Európy má Shy špeciálne obchody v Spojených štátoch amerických, Istanbule, Hong Kongu či Austrálii.

Shy predstavuje ročne dve kolekcie – jar/leto a jeseň/zima. Kolekcie sa zvyčajne točia okolo jednej hlavnej témy.

Oficiálna stránka značky: shycollection.com

Nájdite predajňu vo svojom okolí

V našej databáze sa zatiaľ nenachádza žiadna predajňa topánok značky Shy.

Napísať komentár k značke

Ak máte skúsenosti s touto značkou topánok, kvalitou vyhotovenia, prípadne s reklamáciou, budeme radi, ak sa podelíte s ostatnými návštevníkmi.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.