Topánky Sante

Hodnotenie: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Ak sa spomenie obuv, tak väčšina ľudí napadne Taliansko. Táto krajina je prakticky synonymom tvorivosti a módy. V Taliansku sa nachádzajú mnohé luxusné značky obuvi, ktoré vládnu svetu už niekoľko desiatok rokov. V Taliansku sa nachádza aj množstvo bežných producentov obuvi.

Z európskych krajín môžeme medzi krajine vyrábajúce obuv zaradiť možno ešte Nemecko či Španielsko. Avšak čo Grécko? Vyrábajú sa v Grécku nejaké topánky, ktoré stoja za zmienku?

Napriek súčasnej kríze – Grécko má jedno pomerne známu značku obuvi . Sante je značka dámske a pánskej obuvi, ktorá je patrične hrdá na svoj grécky pôvod. Grécko a typicky južanská krajina nie je chudobná na množstvo umelecky naladených ľudí. A najmä Grécko má tisícročnú minulosť pretkanú vedou a umením.

Sante vyrába dámske a pánske topánky s tých najlepších materiálov. Topánky Santé sú navrhované špičkovými gréckymi návrhármi.

Oficiálna stránka značky: santeshoes.gr
Oficiálny Facebook značky
Oficiálny Twitter značky

Nájdite predajňu vo svojom okolí

V našej databáze sa zatiaľ nenachádza žiadna predajňa topánok značky Sante.

Topánky Sante v našej ponuke

Sante D/202/C30/BP

Sante D/202/C30/BP sú detské zdravotné ortopedické sandále. Majú zapínanie na 2 pracky. Sú vyrobené z kože. Majú ergonomicky tvarované vnútro. Sú vhodné ako papuče na doma, ale aj ako ...

Santé N/950/802/94/53/14

Sante N/950/802/94/53/14 je nový model obľúbených celokožených vychádzkových sandálov pre deti od firmy SANTÉ. Na obuvi sa nachádzajú dva suché zipsy a ako vždy dostatočne členkové a s pevnou pätou. ...

Santé N/661/201/79/78/19

Sante N/661/201/79/78/19 sú pevné, členková tenisky, zapínanie na velkro. Vrchný materiál je pravá hladká koža. Podšívku tvorí taktiež pravá koža. Podošva je z termoplastického kaučuku, farebne ...

Napísať komentár k značke

Ak máte skúsenosti s touto značkou topánok, kvalitou vyhotovenia, prípadne s reklamáciou, budeme radi, ak sa podelíte s ostatnými návštevníkmi.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.