Topánky Salewa

Hodnotenie: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

SALEWA je v Európe lídrom vo výbave na horské športy. Viac ako 75 rokov tradície a skúseností, odhodlanie a motivácia sú súčasne záväzkom a motiváciou na nastavovanie čoraz vyšších cieľov a posúvanie hraníc. Členovia medzinárodných SALEWA tímov denne siahajú na svoje limity aby zaistili čo najvyšiu kvalitu výrobkov. Výsledkom sú produkty, ktoré sú neuveriteľne ľahké, extrémne robustné a nekompromisne funkčné. Značka SALEWA sa venuje výrobe zimného outddorového oblečenia, obuvy a doplnkov prvotnej kvality funkčnosti. Medzi oblečenie patria ultraľahké zimné bundy, softshellové oblečenie a pulóvre. Ďaľej značka produkuje aj široké spektrum tričiek, košieľ a spodného funkčného oblečenia, čiapky, šále ši ponožky, všetko v kvalitnom hrejivom a funkčnom materiály.

História značky Salewa

Prvým zákazníkom bola popredná americká firma obchodujúca s rekreačným vybavením REI. Jej zakladateľ navštívil v rokoch 1966-7 Mníchov a nadviazal dlhotrvajúce dobré vzťahy.Začiatkom 70. rokov partnerstvo s Eiger rozšírilo distribúciu na Západ. V 70. rokoch sa spektrum výroby rozšírilo aj na horolezeckú výbavu a výrobu technického náradia pre ľadové horolezectvo.

Obuv

Salewa sa špecializuje na výrobu obuvy na rozličné outdoorove aktivity. Značka patrí medzi špičku v Európe vo svojej kategórií, a nájdete tu rôzne druhy obuvyvyrobené špeciálne na jednotlivé terénne aktivity, ako sú expedície, ľadové horolezectvo, turistika, snehule či mestskú obuv inšpirovanú horolezectvom.

Oficiálna stránka značky: salewa.com
Oficiálny Facebook značky
Oficiálny Twitter značky
Oficiálny Google+ značky

Nájdite predajňu vo svojom okolí

Prehľad predajní topánok značky Salewa vo Vašom okolí.

Napísať komentár k značke

Ak máte skúsenosti s touto značkou topánok, kvalitou vyhotovenia, prípadne s reklamáciou, budeme radi, ak sa podelíte s ostatnými návštevníkmi.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.