Topánky Rockport

Hodnotenie: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Rockport Company je americká spoločnosť venujúca sa výrobe obuvi. Firma vznikla v meste Marlborough v štáte Massachussetts. V súčasnosti stále sídli v rovnakom štáte, sídlo má však v meste Canton.

Za vznikom firma Rockport Company stál otec a syn, presnejšie Saul L. Katz a Bruce Katz. Spoločne založili firmu na výrobu obuvi v roku 1971.  Katzovcom sa podarilo značku Rockport veľmi rýchlo rozvíjať. Z malej firmy sa čoskoro stále svetový hráč na trhu s obuvou. Už v roku 1985 bola spoločnosť Rockport Company kúpená spoločnosťou Reebok. Reebok je v súčasnosti vlastnený nemeckou spoločnosťou Adidas.

V súčasnosti značka Rockport pôsobí predovšetkým v Spojených štátoch amerických. Rockport je však prítomný aj v 66 ďalších krajinách sveta. V súčasnosti je obuv značky Rockport známa skvelou kombináciou tradičného štýlu a moderných technológii. Tento ideálny mix sa podaril vďaka spolupráci s materskou firmou Adidas.

Oficiálna stránka značky: rockport.com
Oficiálny Twitter značky

Nájdite predajňu vo svojom okolí

V našej databáze sa zatiaľ nenachádza žiadna predajňa topánok značky Rockport.

Napísať komentár k značke

Ak máte skúsenosti s touto značkou topánok, kvalitou vyhotovenia, prípadne s reklamáciou, budeme radi, ak sa podelíte s ostatnými návštevníkmi.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.